छैटौ कार्यसमितिका उमेद्वारको अन्तिम नामवली प्रकासन्

Published On: Sunday, September 10, 2017 | Source: NRNA KOREA

उपरोक्त सन्दर्भमा गैर आवासीय नेपाली महासंघ दक्षिण कोरियाको “ छैटौ  कार्यसमितिका उमेद्वार उपर  आएको दाबीबिरोध उपर आवस्यक कारबाही पश्चात” अन्तिम नामवली तपशिल अनुसार रहेको सम्बन्धि सबैलाई सुचित गरिन्छ| साथै अन्तिम नामवली प्रकाशन संगै सम्पुर्णप्रचार प्रशार तथा  पर्चा  वितरणका कार्यक्रम बन्द गर्नुहुन सम्बन्धित सबैमा  यसै सुचना मार्फत सुचित गरिन्छ| अन्यथानिर्वाचन समितिको निर्णय अनुसार “उमेद्वार बदरसम्मको कारबाही हुन सक्ने सम्बन्धित सबैमा जनाकारी गरिन्छ|

1

Khem Karki

KR-947

ICC Member

2

Lochan Rai

KR-1058

ICC Member

3

Prakash Dhamala

KR-888

ICC Member

4

Raju Cheetri

KR-1

ICC Member

5

Junu Gurung

KR-660

President

6

Laxmi  lama Gurung

KR-79

President

7

Om Narayan Jugjali

KR-3

President

8

Bipin Kumar Gurung

KR-37

Senior  Vice President

9

Deepak Pun

KR-2

Senior  Vice President

10

Amrit Rai

KR-1822

Vice President

11

Bashanta Raj  Ghimere

KR-1088

Vice president

12

Jiban Kumar Thapa

KR-6

Vice president

13

Lalkaji Basnet

KR-24

Vice president

14

Rabin  rai

KR-996

Vice president

15

Sajan Sharma

KR-91

Vice president

16

Suresh Khatri

KR-1666

Vice president

17

Indira Tiwari

KR-490

General Secretary

18

Raju SantoshiThapa

KR-4

General Secretary

19

Bharat  Prasad Subedi

KR-273

Secretary

20

Nabin Pudasaini

KR-2129

Secretary

21

Netra Naryan Poudel

KR-194

Secretary

22

Rajesh Ghimire

KR-1413

Secretary

23

Gopal Bohora

KR-14

Treasurer

24

Lok Bhadur Baniya

KR-261

Treasurer

25

Yubraj Dhal

KR-1378

Treasurer

26

Jit Bahadur Thapa Saru Magar

KR-58

Vice Treasurer

27

Krishna Prasad Aryal

KR-120

Vice Treasurer

28

Anshu Barma Limbu

KR-1577

Member

29

Bijay  Gurung

KR-770

Member

30

Bijay Regmi

KR-632

Member

31

Devendra Pokharel

KR-1214

Member

32

Manoj Belbase

KR-606

Member

33

Nara Kumar Gurung

Kr-2186

Member

34

Netra Bahadur Sorali

KR-517

Member

35

Prem Raj Adhikari

KR-600

Member

36

Sakin Shrestha

KR-83

Member

37

Suresh Bholan

KR-1031

Member

38

Bhawana Gurung

KR-992

Woman Coordinator

39

Santosh Kumar Rai

KR-433

Youth Coordinator